Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për laptopë Toshiba Satellite M300 / M305

Kodi i produktit:
193638
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook CX/45, Dynabook CX/47, Dynabook CX/48, Dynabook MX/33, Dynabook MX/34, Dynabook MX/43, Dynabook Qosmio T550, Dynabook Qosmio T560, Dynabook SS M52, Dynabook T350, Dynabook T551, Equium U400
EAN:
4260317091757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2307

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët Toshiba Satellite M300 / M305, ka kapacitet prej 4400 mAh dhe tension prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook CX/45, Dynabook CX/47, Dynabook CX/48, Dynabook MX/33, Dynabook MX/34, Dynabook MX/43, Dynabook Qosmio T550, Dynabook Qosmio T560, Dynabook SS M52, Dynabook T350, Dynabook T551, Equium U400
EAN:
4260317091757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2307
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE