Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Paton për notebook HP EliteBook

Kodi i produktit:
191944
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 840 G1, EliteBook 850, EliteBook 850 G1, EliteBook E7U244A, EliteBook Z Book
EAN:
4055655139762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 500
Kodi i prodhuesit:
PT2428

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike si notebook janë pjesë përbërëse dhe më se e domosdoshme e përditshmërisë. Si pajisje e bartshme ka nevojë për energji të cilën e merr nga bateria. Në këtë rast kemi të bëjmë me bateri alternative Li-Polymer me kapacitet 4500mAh. Bateria Paton HP EliteBook 850 zëvendëson këto lloj të baterive: 716724-1C1, CM03XL, HSTNN-DB4Q, HSTNN-IB4R. Modelet e përshtatshme: HP EliteBook 850, HP EliteBook 850 G1, HP EliteBook E7U244A dhe HP EliteBook. Bateritë e firmës Paton kanë garancion deri në dy vite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 840 G1, EliteBook 850, EliteBook 850 G1, EliteBook E7U244A, EliteBook Z Book
EAN:
4055655139762
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 500
Kodi i prodhuesit:
PT2428
Lloji:
Litium-polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE