Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Paton për notebook HP ProBook 440, 4400mAh

Kodi i produktit:
191937
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ElitePad 900 G1, ProBook 440, ProBook 440 G, ProBook 445, ProBook 445 G, ProBook 450, ProBook 450 G, ProBook 455, ProBook 455 G, ProBook 470, ProBook 470 G
EAN:
4055655134491
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2392

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Bateritë e tilla kryesisht përdoren për t’i zëvendësuar bateritë e vjetra, të cilat nuk kanë kapacitet të mjaftueshëm. Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe një voltazh prej 11.1 V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ElitePad 900 G1, ProBook 440, ProBook 440 G, ProBook 445, ProBook 445 G, ProBook 450, ProBook 450 G, ProBook 455, ProBook 455 G, ProBook 470, ProBook 470 G
EAN:
4055655134491
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2392
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE