Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop TOSHIBA SATELLITE A200, 5200mAh, Li-Ion, 10.8V

Kodi i produktit:
191959
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook AX, Dynabook EX, Dynabook TV, Dynabook TX, Equium A200, Equium A300D, Equium L300, Satellite A200, Satellite A205, Satellite A210, Satellite A215, Satellite A300, Satellite A300D
EAN:
4055655134668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2412

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri për laptop Patona është bateri me formë specifike prodhuar për laptop-ët e tipit Acer. Bateria përbëhet nga materia Litium-Ion me voltazhë 10.8 V dhe rezistencë 5200 mAh. Bateria është e dizajnuar për modelet e laptop-ëve Toshiba. Përshtatet me bateritë e modeleve: Dynabook: A2000ET00X, A200-0ET00X, A2000RY013, A200-0RY013, A2000SX01C, A200-0SX01C, A20010N, A200-10N, A200110, A200-110, A20012F, A200-12F, A20012Q, A200-12Q, A20012S, A200-12S, A20013E, A200-13E, A20013L, A200-13L, A20013M, A200-13M, A20013T, A200-13T, A20013U, A200-13U, A20013V, A200-13V, A20014S, A200-14S, A20014X, A200-14X, A20017O, A200-17O, A20017X, A200-17X, A200180, A200-180, A200182, A200-182, A20018M, A200-18M, A20018T, A200-18T, A20018W, A200-18W, A200191, A200-191, A200193, A200- 193, A200195, A200-195, A20019C, A200-19C, A20019I, A200-19I, A20019K, A200-19K, A20019M, A200-19M, A2001A9, A200-1A9, A2001AA, A200-1AA, A2001AB, A200-1AB, A2001Ai, A200-1Ai, A2001AS, A200-1AS, A2001BW, A200-1BW, A2001CC, A200-1CC, A2001CG, A200-1CG, A2001DA, A200-1DA, A2001DN, A200-1DN, A2001DQ, A200-1DQ, A2001DR, A200-1DR, A2001DS, A200-1DS, A2001DT, A200-1DT, A2001E1, A200-1E1, A2001G6, A200-1G6, A2001G9, A200-1G9, A2001GD, A200-1GD, A2001GF, A200-1GF, A2001HU, A200- 1HU, A2001O5, A200-1O5, A2001O6, A200-1O6, A2001O7, A200-1O7, A2001QU, A200-1QU, A2001QZ, A200-1QZ, A2001RK, A200-1RK, A2001SC, A200-1SC, A2001SV, A200-1SV, A2001TB, A200-1TB, A2001TJ, A200-1TJ, A2001TO, A200-1TO, A2001UM, A200-1UM, A2001VG, A200-1VG, A2001VP, A200-1VP, A200ST2041, A200-ST2041, A200ST2042, A200-ST2042, A200ST2043, A200-ST2043, A202, A203, A205-S4537, A205-S4557, A205-S4567, A205-S4577, A205-S4578, A205-S4587, A205-S4597, A205-S4607, A205-S4617, A205-S4618, A205- S4629, A205-S4638, A205-S4639, A205-S4707, A205-S4777, A205-S4787, A205-S4797, A205-S5800, A205-S5801, A205-S5803, A205-S5804, A205-S5805, A205-S5806, A205-S5809, A205-S5810, A205-S5811, A205-S5812, A205-S5813, A205-S5814, A205-S5816, A205-S5819, A205-S5821, A205-S5823, A205-S6808, A205-S6810, A205- S6812, A205-S7442, A205-S7443, A205-S7456, A205-S7458, A205-S7459, A205-S7464, A205-S7466, A205-S7468, A210103, A210-103, A210106, A210-106, A210109, A210- 109, A21010A, A210-10A, A21010C, A210-10C, A21010L, A210-10L, A21010Y, A210-10Y, A210111, A210-111, A210117, A210-117, A21011K, A210-11K, A21011P, A210-11P, A210128, A210-128, A21012U, A210-12U, A21012Z, A210-12Z, A210130, A210-130, A210131, A210-131, A210135, A210-135, A210149, A210-149, A21014T, A210-14T, A21014U, A210-14U, A210151, A210-151, A21015A, A210-15A, A21015Y, A210-15Y, A210162, A210-162, A210165, A210-165, A21016Y, A210-16Y, A210172, A210-172, A210173, A210- 173, A21017R, A210-17R, A21017S, A210-17S, A21017X, A210-17X, A21017Z, A210-17Z, A210ST1616, A210-ST1616, A215S4697, A215-S4697, A215S4717, A215-S4717, A215S4737, A215-S4737, A215S4747, A215-S4747, A215S4757, A215-S4757, A215S4767, A215-S4767, A215S4807, A215-S4807, A215S4817, A215-S4817, A215S6804, A215-S6804, A215S6814, A215-S6814, A215S7408, A215-S7408, A215S7414, A215-S7414, A215S7422, A215-S7422, A215S7427, A215-S7427, A215S7428, A215-S7428, A215S7433, A215-S7433, A215S7444, A215-S7444, A215S7447, A215-S7447, A215S7472, A215-S7472, AX.52E, AX.52F, AX.52G, AX.53C, AX.53D, AX.53F, AX.53FBL, AX.53FPK, AX.53G, AX.53GBL, AX.53GPK, AX.54C, AX.54D, AX. 54EP, AX.54F, AX.54G, AX.55C, AX.55D, AX.55E, AX.55EP, AX.55F, AX.57E, AX52E, AX52F, AX52G, AX53C, AX53D, AX53F, AX53FBL, AX53FPK, AX53G, AX53GBL, AX53GPK, AX54C, AX54D, AX54EP, AX54F, AX54G, AX55C, AX55D, AX55E, AX55EP, AX55F, AX57E, L201, L202, L203, L205, L300DEZ1001V, L300D-EZ1001V, L300DEZ1002X, L300D-EZ1002X, L300EZ1004X, L300-EZ1004X, L300EZ1005X, L300-EZ1005X, L300ST2501, L300-ST2501, M200ST2001, M200-ST2001, M200ST2002, M200-ST2002, M205S3207, M205-S3207, M205S3217, M205-S3217, M205S7452, M205-S7452, M205S7453, M205- S7453, M207, M209, M216, 166E.5W T30, T30 / 160C.5W, T30 / 160C5W, T30 / 166E5W, T30 / 186C5W, T30 / 200E5W, 186C.5W T31, T31 200E.5W, TX.65C, TX .65D, TX.65E, TX.65G, TX.66C, TX.66D, TX.66E, TX.66EP, TX.66G, TX.66GBL, TX.66GPK, TX.67C, TX.67D, TX.67E , TX.67G, TX.68D, TX.68E, TX65C, TX65D, TX65, TX65G, TX66C, TX66D, TX66, TX66EP, TX66G, TX66GBL, TX66GPK, TX67C, TX67D, TX67, TX67G, TX68D dhe TX68. Pastaj Dynabook Pro: A20016B, A200-16B, A20016N, A200-16N, A20016Y, A200-16Y, A20018P, A200-18P, A2001AQ, A200-1AQ, A2001ER, A200-1ER, A2001ET, A200-1ET, A2001JW, A200-1JW , A2001K4, A200-1K4, A2001KQ, A200-1KQ, A2001KW, A200-1KW, A2001LZ, A200-1LZ, A2001MN, A200-1MN, A2001MT, A200-1MT, A2001MV, A200-1MV, A2001OJ, A200-1OJ, A2001PN , A200-1PN, A2001PO, A200-1PO, A2001PP, A200-1PP, A2001SW, A200-1SW, A200EZ2204X, A200-EZ2204X, A200EZ2205X, A200-EZ2205X, A200GE1F9, A200GE-1F9, A200HD1U3, A200HD-1U3, A200HD1U4, A200HD -1U4, A200SE16Z, A200S-16Z, A200SE1F7, A200S-1F7, A200SE1H4, A200S-1H4, A200SE1PS, A200S-1PS, A200SE1TC, A200S-1TC, A21016V, A210-16V, A21016W, A210-16W, A210175, A210-175 , A210176, A210-176, A210EZ2201, A210-EZ2201, A210EZ2202X, A210-EZ2202X, A210EZ2203X, A210-EZ2203X, A30010M, A300-10M, A300177, A300-177, A30018K, A300-18K, A300192, A300-192, A300193 , A300-193, A300194, A300-194, A300195, A300-195, A30019O, A300-19O, A30019Q, A300-19Q, A30019R, A300-19R, A3001BZ, A300-1BZ, A3001C2, A300-1C2, A300D131, A300D -131, A300D132, A300D-132, A300D13E, A300D-13E, A300D13S, A300D-13S A300ST4004, A300-ST4004, A300ST4505, A300-ST4505, A305DS6831, A305D-S6831, A305DS6835, A305D-S6835, A305S6825, A305-S6825 , A305S6829, A305-S6829, A305S6833, A305-S6833, A305S6834, A305-S6834, A305S6837, A305-S6837, A305S6839, A305-S6839, A305S6841, A305-S6841, A305S6843, A305-S6843, A305S6844, A305-S6844, A305S6845 , A305-S6845, L300DEZ1001V, L300D-EZ1001V, L300DEZ1002X, L300D-EZ1002X, L300EZ1501, L300-EZ1501, L300EZ1502, L300-EZ1502, L305DS5870, L305D-S5870, L305DS5874, L305D-S5874, L305DS5890, L305D-S5890, L305S5883, L305 -S5883 dhe bateritë Equium: A20015i, A200-15i, A200196, A200-196, A2001AC, A200-1AC, A21017I dhe A210-17I

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Dynabook AX, Dynabook EX, Dynabook TV, Dynabook TX, Equium A200, Equium A300D, Equium L300, Satellite A200, Satellite A205, Satellite A210, Satellite A215, Satellite A300, Satellite A300D
EAN:
4055655134668
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2412
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE