Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për ASUS A41-X550 3350mAh Li-Ion 14,4V Premium

Kodi i produktit:
214021
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A450C, A450CA, A450CC, A450J, A450JF, A450L, A450LA, A450LB, A450LC, A450V, A450VB, A450VC, A450VE, A550C, A550CA, A550CC, A550L, A550LA, A550LB, A550LC, A550V, A550VB, A550VC, A552E, A552EA, D450L
EAN:
4055655181129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 350
Kodi i prodhuesit:
PT2497

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria Patona e përshtatur për laptopin ASUS A450 ka kapacitet 3350 mAh dhe është zëvendësimi i duhur për baterinë origjinale e cila iu është dëmtuar. Bateria është e krijuar nga polimeri, i plotëson standardet më të larta evropiane dhe ka qëndrueshmëri dhe durueshmëri për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A450C, A450CA, A450CC, A450J, A450JF, A450L, A450LA, A450LB, A450LC, A450V, A450VB, A450VC, A450VE, A550C, A550CA, A550CC, A550L, A550LA, A550LB, A550LC, A550V, A550VB, A550VC, A552E, A552EA, D450L
EAN:
4055655181129
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 350
Kodi i prodhuesit:
PT2497
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE