Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për celular Huawei P8, 2600mAh, 3,8V Li-Pol

Kodi i produktit:
224773
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655191227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P8 GRA-L09, Huawei P8 GRA-UL00, Huawei P8 GRA-UL10 Dual Sim
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Patona iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 2600 mAh (dalje 3.8V) dhe është e dizajnuar për Huawei P8 - GRA-L09, GRA-UL10, GRA-UL10 Dual Sim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655191227
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P8 GRA-L09, Huawei P8 GRA-UL00, Huawei P8 GRA-UL10 Dual Sim
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kapaciteti [mAh]:
2 600
Kodi i prodhuesit:
PT3197
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE