Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Acer AS10B31

Kodi i produktit:
152655
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 3820, Aspire 3820, Aspire 4553, Aspire 4625, Aspire 4745, Aspire 4820, Aspire 4820, Aspire 5553, Aspire 5625, Aspire 5745, Aspire 5745, Aspire 5820, Aspire 5820, Aspire 7745, Aspire 7745, Timel
EAN:
4260317097391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2321

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Patona ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 6600 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet: Acer 3820 Series, Acer Aspire 3820/4553/4625/4745/4820/5553/5625/5745/5820/7745 / AS3820 / AS4820 / AS5745 / AS5820 / AS7745 and Acer TimelineX 3820/4820 / AS3820 / AS4820 / AS5820. Bateritë në fjalë janë produkte të cilësisë së lartë dhe disa pjesë të tyre janë të prodhuara nga LG dhe Samsung. Për të parë të gjitha modelet që përputhen me këto bateri, shihni parametrat!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 3820, Aspire 3820, Aspire 4553, Aspire 4625, Aspire 4745, Aspire 4820, Aspire 4820, Aspire 5553, Aspire 5625, Aspire 5745, Aspire 5745, Aspire 5820, Aspire 5820, Aspire 7745, Aspire 7745, Timel
EAN:
4260317097391
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2321
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE