Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-N82l, 4400 mAh

Kodi i produktit:
132541
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A40J, A42, A52, A62, B53, F85, F86, K42, K52, K62, N82, N82E, N82EI, N82J, N82JQ, N82JV, P42, P52, P62, P82, Pro5I, Pro8C, Pro51, Pro67, X5I, X8C, X42, X52, X67
EAN:
4260317091825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2293

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Paton janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me atë të baterive origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët ASUS. Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe ofron një tension prej 11.1 V. Ky produkt është projektuar për këta modele të laptopëve ASUS: A40J, A42, A52, A62, B53, F85, F86, K42, K52, K62, N82, N82E, N82EI, N82J, N82JQ, N82JV, P42, P52, P62, P82, Pro5I, Pro8C, Pro51, Pro67, X5I, X8C, X42, X52, X67.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A40J, A42, A52, A62, B53, F85, F86, K42, K52, K62, N82, N82E, N82EI, N82J, N82JQ, N82JV, P42, P52, P62, P82, Pro5I, Pro8C, Pro51, Pro67, X5I, X8C, X42, X52, X67
EAN:
4260317091825
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2293
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE