Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Dell LATITUDE D620, 4400 mAh

Kodi i produktit:
126375
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2064
Lloji:
Li-ion

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Patona janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët notebook nga Acer. Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe ofron një tension prej 11.1 V. Ky produkt është projektuar për këta modele të laptopëve Dell Latitude D620, Dell Latitude D630 dhe Dell Precision M2300. Kjo bateri ka një qëndrueshmëri të lartë dhe do t'iu ndihmojë në kryerjen e të gjitha punëve me laptopin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2064
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE