Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Lenovo E550

Kodi i produktit:
191963
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad E550, ThinkPad E550c, ThinkPad E555, ThinkPad Edge E550, ThinkPad Edge E550c, ThinkPad Edge E555
EAN:
4055655169004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2437

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopët janë pajisje shumë të përdorura në ditët e sotme. Sigurisht, me përdorimin e shpeshtë të tyre, bateria dobësohet me kalimin e kohës. Zgjidhja është blerja e një baterie të re. Me këtë bateri, ju mund të kaloni një kohë të gjatë në kompjuter pa e mbushur atë. Bateria Patona e llojit Li-on vjen me një kapacitet prej 4400 mAh, tension 10.8 V dhe është e dizajnuar për modelet: ThinkPad: E550, E550c, E555 dhe ThinkPad Edge E550, E550c, E555.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad E550, ThinkPad E550c, ThinkPad E555, ThinkPad Edge E550, ThinkPad Edge E550c, ThinkPad Edge E555
EAN:
4055655169004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2437
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE