Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Paton HP 250 G4, 2200 mAh

Kodi i produktit:
191945
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
250 G4 M9S70EA, 250 G4 M9S71EA, 250 G4 M9S74EA, 250 G4 M9S75EA, 250 G4 M9S79EA, 250 G4 M9S80EA, 250 G4 M9S81EA, 250 G4 M9S82EA, 250 G4 M9S85EA, 250 G4 M9S90EA, 250 G4 M9S99EA, 250 G4 M9T01EA, 250 G4 N
EAN:
4055655139755
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2427

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Patona janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët HP. Kjo bateri ka një kapacitet prej 2200 mAh dhe ofron një tension prej 16.4 V. dhe është e projektuar për këta modele të laptopëve HP: 50 G4 M9S70EA, 250 G4 M9S71EA, 250 G4 M9S74EA, 250 G4 M9S75EA, 250 G4 M9S79EA, 250 G4 M9S80EA, 250 G4 M9S81EA, 250 G4 M9S82EA, 250 G4 M9S85EA, 250 G4 M9S90EA, 250 G4 M9S99EA, 250 G4 M9T01EA 250 G4 N0Z79EA 250 G4 N0Z89EA 250 G4 N0Z94EA 250 G4 N0Z98EA 250 G4 N1A78EA 250 G4 P5S35EA 250 G4 P5T03EA 250 G4 T6N64EA 255 G4 L8C34EA, 255 G4 M9T12EA, 255 G4 M9T13EA, 255 G4 N0Y29EA, 255 N0Y48ES G4, G4 255 P5R77EA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
250 G4 M9S70EA, 250 G4 M9S71EA, 250 G4 M9S74EA, 250 G4 M9S75EA, 250 G4 M9S79EA, 250 G4 M9S80EA, 250 G4 M9S81EA, 250 G4 M9S82EA, 250 G4 M9S85EA, 250 G4 M9S90EA, 250 G4 M9S99EA, 250 G4 M9T01EA, 250 G4 N
EAN:
4055655139755
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2427
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE