Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri Patona për tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4, 4900 mAh

Kodi i produktit:
196555
Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655175104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Klimt, Samsung Galaxy SC-03G, Samsung Galaxy SM-T700, Samsung Galaxy SM-T705, Samsung Galaxy SM-T705C, Samsung Galaxy SM-T705D, Samsung Galaxy SM-T705M, Samsung Galaxy SM-T705Y
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzimi ditor i tabletëve, sigurisht konsumon bateri të konsiderueshme dhe gjatë periudhave të caktuara si gjatë udhëtimeve, ne mund të kemi probleme me baterinë e tabletit tonë. Zgjidhja është një bateri zëvendësuese, e cila do ta zgjasë punën e tabletit tuaj për dy herë më shumë, përderisa është edhe kompakte dhe e lehtë, kështu që ju mund ta mbani atë me vete. Kjo bateri është e njëjtë 100% me baterinë origjinale. Bateria Paton ka kapacitet prej 4900 mAh dhe tension 3.8 V. Ajo është e dizajnuar për tabletët:Samsung Galaxy Klimt, SC-03G, SM-T700, SM-T705, SM-T705C, SM-T705D, SM-T705M, SM-T705Y, SM-T707, SM-T707A, SM-T707D, SM-T707V, Tab S 8.4, Tab S 8.4 WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tablet
EAN:
4055655175104
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Klimt, Samsung Galaxy SC-03G, Samsung Galaxy SM-T700, Samsung Galaxy SM-T705, Samsung Galaxy SM-T705C, Samsung Galaxy SM-T705D, Samsung Galaxy SM-T705M, Samsung Galaxy SM-T705Y
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kapaciteti [mAh]:
4 900
Kodi i prodhuesit:
PT3167
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE