Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për Acer Aspire AS09A31 4400mAh Li-Ion 11.1V

Kodi i produktit:
126300
Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 2900, Aspire 4200, Aspire 4220, Aspire 4230, Aspire 4300, Aspire 4310, Aspire 4320, Aspire 4500, Aspire 4700, Aspire 4900, Aspire 4930, Aspire 5241, Aspire 5300, Aspire 5330, Aspire 5500
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell EasyNote TJ60, Packard Bell EasyNote TJ66, Packard Bell EasyNote TJ70, Packard Bell EasyNote TR80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2232

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Notebook-ët në këtë ditë janë pjesë e pandarë e jetës sonë. Dhe sigurisht këto pajisje funksionojnë me bateri. Kuptohet se këto nuk mund të zgjasin përgjithmonë sepse dobësohen. Një zgjidhje e lehtë është blerja e një baterie tëre. Secili prodhues dhe notebook ka një formë dhe dizajn të veçantë prandaj ju duhet ta zgjidhni atë që përkon me pajisjen tuaj. Kjo bateri është e dizajnuar për këto pajisje : Acer Aspire 2900 Series Acer Aspire 4200 Series Acer Aspire 4220 Series Acer Aspire 4230 Series Acer Aspire 4300 Series Acer Aspire 4310 Series Acer Aspire 4320 Series Acer Aspire 4500 Series Acer Aspire 4700 Series Acer Aspire 4900 Series Acer Aspire 4930 Series Acer Aspire 5241 Series Acer Aspire 5300 Series Acer Aspire 5330 Series Acer Aspire 5500 Series Acer Aspire 5516 Series Acer Aspire 5517 Series Acer Aspire 5532 Series Acer Aspire 5700 Series Acer Aspire 5732 Series Acer Aspire 5734 Series Acer Aspire 7700 Series Acer Aspire AS5740 Acer eMachines D520 Acer eMachines D525 Acer eMachines D725 Acer eMachines E430 Acer eMachines E525 Acer eMachines E625 Acer eMachines E627 Acer eMachines E630 Acer eMachines E725 Series Acer eMachines G430, Acer eMachines G525, Acer eMachines G625 Series Acer eMachines G627, Acer eMachines G630, Acer eMachines G725 Gateway NV52 Series Gateway NV53 Series Gateway NV54 Series Gateway NV56 Series Gateway NV58 Series Gateway NV59 Series Packard Bell EasyNote TJ60 Series Packard Bell EasyNote TJ66 Series Packard Bell EasyNote TJ70 Series Packard Bell EasyNote T. Punon me një voltazh prej 11.1 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për laptopët Acer:
Aspire 2900, Aspire 4200, Aspire 4220, Aspire 4230, Aspire 4300, Aspire 4310, Aspire 4320, Aspire 4500, Aspire 4700, Aspire 4900, Aspire 4930, Aspire 5241, Aspire 5300, Aspire 5330, Aspire 5500
Dedikuar për seritë e laptopëve Packard Bell:
Packard Bell EasyNote TJ60, Packard Bell EasyNote TJ66, Packard Bell EasyNote TJ70, Packard Bell EasyNote TR80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2232
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE