Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për Apple iPhone, 1624 mAh

Kodi i produktit:
210166
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595642239137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone SE
Kapaciteti [mAh]:
1 624

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple iPhone është një prej pajisjeve më të popullarizuara e cila i ka kombinuar disa pajisje në një ( kamerë, music player, rekorder, alarm, radio etj). Për shkak të këtyre mundësive, baterinë e Iphone-it duhet të mbushet shumë shpesh e kjo gjë çon deri tek prishja eventuale e tij. Tani mund ta zëvendësoni baterinë me këtë Li-Pol bateri me kapacitet 1624 mAh, 3.82 V. Shënim! Për të zëvendësuar baterinë iu duhen mjete të veçanta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595642239137
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone SE
Kapaciteti [mAh]:
1 624
Kodi i prodhuesit:
8595642239137
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Apple
Tension [V]:
3,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE