Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri për ASUS A41-X550E 2200mAh Li-Ion 14, 4V

Kodi i produktit:
214023
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
F550, F550D, F550DP, F751, F751L, F751LA, F751LAV, F751LB, F751LD, F751LDV, F751LJ, F751LK, F751LN, F751LX, F751M, F751MA, F751MD, F751MJ, K751, K751L, K751LA, K751LAV, K751LB, K751LD, K751LDV, K751LJ
EAN:
4055655181921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2750

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria kompitabile për Asus Pro P750, 2200mAh karakterizohet nga cilësi e lartë dhe mbrojtje nga mbingarkesa, e prodhuar sipas standardeve më të larta evropiane të cilësisë e cila është identike me baterinë origjinale dhe karakterizohet nga jetëgjatësi ekstreme. Përveç kësaj, ajo ka një stabilitet të lartë ciklik për një numër të madh të cikleve të mundshme të ngarkimit dhe shkarkimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
F550, F550D, F550DP, F751, F751L, F751LA, F751LAV, F751LB, F751LD, F751LDV, F751LJ, F751LK, F751LN, F751LX, F751M, F751MA, F751MD, F751MJ, K751, K751L, K751LA, K751LAV, K751LB, K751LD, K751LDV, K751LJ
EAN:
4055655181921
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 200
Kodi i prodhuesit:
PT2750
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
14,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE