Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri për kamerë Paton Rollei Actionca 1100mAh

Kodi i produktit:
194504
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë Outdoor, video kamerë
EAN:
4055655117043
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1245

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri për video kamerë apo kamerë digjitale e cilësisë së lartë si dhe me kapacitet 1100 mAh. Kjo bateri është Li-Ion bateri, që e zëvendëson baterinë RL410B. Kjo bateri është krijuar për pajisje si Rollei Actioncam 230, 240, 400, 410, 410B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital, kamerë Outdoor, video kamerë
EAN:
4055655117043
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 100
Kodi i prodhuesit:
PT1245
Lloji:
Bateri
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE