Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Samsung për Galaxy SII

Kodi i produktit:
122346
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806071517919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 650
Kodi i prodhuesit:
EB-F1A2GBUCSTD

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i baterive Samsung i dizajnuar për EB-F1A2GBU, me kapacitet të lartë 1650 mAh dhe është dizajnuar për telefona të mençur Samsung Galaxy S II ( i9100). Telefonat mobil tani janë shumë të përdorur ndaj edhe bateria harxhohet shpejt. Zgjedhja për këtë problem do të ishte një bateri si kjo e Samsung me mundësi të rimbushjes dhe mbajtja e baterisë për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8806071517919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 650
Kodi i prodhuesit:
EB-F1A2GBUCSTD
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE