Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri të rimbushjes GP 9V ReCyko

Kodi i produktit:
212350
Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
4891199071645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ReCyko + bateritë e rimbushjes janë të tipit 9V dhe janë produkte të markës GP. Përmasat janë nikel-MetalHydrid (NiMH) bateri nikel që ofrojnë një kapacitet minimal prej 200 mAh me një tension nominal të prodhimit prej 8.4. Këto bateri janë zhvilluar posaçërisht për përdorim në një sërë pajisjeve. Ata kombinojnë teknologjitë prodhuese të artit për të ofruar performancë optimale të thirrjes. Krahasuar me konkurrentët, ata gjithashtu kanë një kapacitet shumë të lartë. Vetë-shkarkimi EnergyLock vazhdon deri në 80% të kapacitetit pas 12 muajve pa funksion. Në paketë përfshihen një palë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Univerzale
EAN:
4891199071645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
200
Kodi i prodhuesit:
1033511030
Lloji:
9V
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
8,4
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE