Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese CPA për CPA Halo 11

Kodi i produktit:
191897
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595097767605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
CPA Halo 11
Kapaciteti [mAh]:
900

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Sidoqoftë, kjo bateri nga CPA e modelit BAEMY1011LMBK është e dizajnuar për celularët CPA Halo 11 dhe kapaciteti i saj është 900 mAh. Kjo bateri shërben si bateri zëvendësuese e asaj origjinale dhe e zgjatë jetëgjatësinë e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595097767605
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
CPA Halo 11
Kapaciteti [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
BAEMY1011LMBK
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
CPA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE