Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BP-5M

Kodi i produktit:
144158
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093386
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT3032

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 1000 mAh dhe shërben si zëvendësim i baterisë origjinale Nokia BP-5M. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, iu lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093386
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
PT3032
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE