Karikues Madman për GoPro HERO3

Kodi i produktit:
189601
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176660332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMCHARGERDUALHERO3
Lansuar:
19 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi Madman mundëson mbushjen e baterive të kamerës ndaras nga ajo. Falë porteve dual USB ju mund ti mbushni deri në dy bateri të kamerës tuaj. Karikimi bëhet përbrenda një kohe të shkurtër. Treguesi i karikuesit ju bën me dije se kur përfundon karikimi i baterisë. Përkrah kamerat GoPro Hero3 dhe Hero 3+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176660332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MDMCHARGERDUALHERO3
Lansuar:
19 Prill 2016
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE