Karikues Niceboy për vetura, USB

Kodi i produktit:
186234
Dizajnuar për:
Celular, kamerë, video kamerë
EAN:
8594182421613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
N600

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi Niceboy me port USB është i dizajnuar për karikimin e baterive të kamerave, karikimin e telefonave apo tabletëve. Ka input prej 12-24V dhe output 5V me kapacitet prej 500 mA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, kamerë, video kamerë
EAN:
8594182421613
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
N600
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Për makinë:
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE