Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Patona për GOPRO Hero 3, 230V/12V

Kodi i produktit:
134068
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT1653
Lajmërues LED:
Lansuar:
6 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi Patona përveç kabllos për prizë, përmban edhe kabllon për veturë, me anë të cilës mund ti karikoni bateritë e GoPro HD Hero 3 edhe në veturë. Kabllo e karikuesit në prizë ka 110 – 200V, ndërsa kablloja e veturës 12V. Mundëson karikimin e këtyre llojeve të baterive: GoPRO AHDBT-201, AHDBT-301. Përkrahë vetëm kamerën GoPro HD Hero 3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PT1653
Lajmërues LED:
Lansuar:
6 Gusht 2013
Për makinë:
Prodhuesi:
Patona

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE