Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues veturash për TrueCam A5

Kodi i produktit:
151929
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
EAN:
8594175350081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
8594175350081

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Avantazh i këtij karikuesi është kablloja e gjatë, me anë të cilës mund ti karikoni bateritë tuaja, të vendosura madje edhe në ulëset në pjesën prapa të veturës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, Video kamerë
EAN:
8594175350081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
8594175350081
Lansuar:
6 Maj 2014
Për makinë:
Prodhuesi:
TrueCam

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE