Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Këllëf Casey për GoPro

Kodi i produktit:
190142
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790140448
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABSSC-001
Lansuar:
3 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania GoPro është prodhuesi më i njohur i kamerave të kualitetit të lartë, që janë të përsosura për adhuruesit e sportit që dëshirojnë të xhirojnë avancimin e tyre në sportet që ushtojnë. Për përdorim maksimal të kamerës nga prodhuesi GoPro për lloje të ndryshme të pajisjeve si mbajtësit, mbështjellës mbrojtës dhe pajisje tjera. Pajisje mbështjellëse Casey, që shërbejnë për mbajtjen e pajisjeve duke përfshirë kamera. Ky këllëf është i vogël dhe lehtë përshtatet kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790140448
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ABSSC-001
Lansuar:
3 Maj 2016
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE