Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e mesme Niceboy për GoPro

Kodi i produktit:
186225
Dimensionet e jashtme:
225 x 175 x 67
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
8594182420647
Kodi i prodhuesit:
N102
Lansuar:
27 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta me madhësi të mesme Niceboy ka dizajn praktik dhe madhësi kompakte. Pjesa e brendshme është e përbërë nga jastëkët me material të shkumës, që parandalojnë lëvizjen e pajisjeve të futura në të, gjatë ndërrimit të pozicionit të tyre. Gjithashtu përmban edhe një xhep prej rrjete ku mund të futni aksesorë të ndryshëm dhe gjëra personale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
225 x 175 x 67
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
EAN:
8594182420647
Kodi i prodhuesit:
N102
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE