Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Rivacase 7513 për kamerë, e hirtë

Kodi i produktit:
200282
Dimensionet e brendshme [mm]:
208 x 120 x 155
Dimensionet e jashtme:
220 x 165 x 170
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
4260403571927
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta është e papërshkueshme nga uji dhe e mbron kamerën tuaj nga dëmtimet. Ka dy xhepa të brendshëm. Është e adoptueshme për GoPro, Sony dhe tjera modele të njohura. Në xhepin kryesorë të çantës ju mund të futni kamerën tuaj dhe aksesorë të ndryshëm. Çanta gjithashtu posedon xhepin e sipërm ku në të mund të futni aksesorë shtesë si tripod, telekomandë, pjesë montuese etj. Çanta përbëhet nga një rrip të cilin mund ta përshtatni dhe ta ngjitni në krahë. Përparësi e këtij rripi është se mund ta hiqni dhe ta mbani çantën në dorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
208 x 120 x 155
Dimensionet e jashtme:
220 x 165 x 170
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
4260403571927
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
RC-7513-GR
Lansuar:
8 Tetor 2016
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kaltër, e hirtë
Pesha [g]:
325
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE