Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black), e bardhë

Kodi i produktit:
270156
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790237872
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Personalizoni GoPro tuaj dhe mbajeni gati për veprim. Kjo mbështjellëse silikoni vjen në një larmi ngjyrash për ta bërë atë një shtesë të shkëlqyeshme. Me një spango tërheqëse të rregullueshme, GoPro juaj është gjithmonë në dispozicion për të marrë qëllimin e përsosur. Silikoni fleksibël dhe i butë është i dobishëm, jo i rrëshqitshëm dhe ofron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790237872
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AJSST-002
Lansuar më:
2. 10. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE