Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse silikoni GoPro Sleeve + Lanyard, rozë

Kodi i produktit:
272158
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790245006
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black
Kodi:
ACSST-011
Lansuar më:
11. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Personalizoni GoPro tuaj dhe mbajeni gati për veprim. Kjo mbështjellëse silikoni vjen në një larmi ngjyrash për ta bërë atë një shtesë të shkëlqyeshme. Me një spango tërheqëse të rregullueshme, GoPro juaj është gjithmonë në dispozicion për të marrë qëllimin e përsosur. Silikoni fleksibël dhe i butë është i dobishëm, jo i rrëshqitshëm dhe ofron qëndrueshmëri të lartë dhe jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790245006
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black
Kodi:
ACSST-011
Lansuar më:
11. 10. 2019
Ngjyra:
Rozë
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE