Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë GoPro WiFi, e zezë

Kodi i produktit:
272162
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790121560
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Lansuar më:
23. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

113.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790121560
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Lansuar më:
23. 10. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE