Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës GoPro Jaws Flex Clamp

Kodi i produktit:
190124
EAN:
818279010732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ACMPM-001
Lansuar:
27 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoPro kompania më e njohur për prodhimin e kamerave, që përveç peshës së lehtë të tyre janë shumë të përshtatshme dhe kanë qëndrueshmëri. Gjithashtu, kompani hedh në treg një varg të pajisjeve tjera të kualitetit të lartë. Tani, ky prodhues sjell mbajtësin në formë të pirgut i cili është shumë i përshtatshëm sepse mund të zgjatet sipas nevojës si dhe është mbajtës i kualitetit të lartë. I përshtatshëm për kamerat GoPro me diametër prej 0.6-5 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
818279010732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ACMPM-001
Lansuar:
27 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Kapëse
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE