Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për fotoaparat dhe telefon Rollei Selfie Mini, e zezë

Kodi i produktit:
220416
E rrotullueshme:
EAN:
4048805225446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbajtës është i dizajnuar veçanërisht për mbajtjen e aparatit apo telefonit për fotografi selfie të shpejta dhe të thjeshta, të cilat janë shumë të famëshme sot. Dimenzionet kompakte të tripodit dhe pesha e tij e ulët 83 g ju mundësojnë juve ta mbani tripodin me vete në çdo kohë dhe kudo. Baza e tripodit është fleksibile dhe mund të vendoset në çfarëdo sipërfaqe. Kapaciteti mbajtës është 500 g, gjatësia maksimale 16 cm, dhe gjatësia minimale 16 cm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
4048805225446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
22544
Lansuar:
17. 8. 2017
Lartësia [mm]:
260
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Fotoaparat, Celularë, Kamerë outdoor
Prodhuesi:
Rollei
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
40

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE