Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për GoPro Magnetic

Kodi i produktit:
277410
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790238626
I përdorshëm me:
GoPro Hero 5 Black, GoPro Hero 6 Black, GoPro Hero 7 Black, GoPro Hero 7 Silver, GoPro Hero 7 White, GoPro Hero 8 Black, GoPro HERO (2018), GoPro Max
Kodi:
ATCLP-001
Lansuar:
10. 12. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kllapa e kthyeshme magnetike GoPro përdoret për të bashkangjitur shpejt dhe lehtësisht kamerën tuaj GoPro në rripin e çantës së shpinës, mobiljet dhe më shumë. Për shkak se është magnetike, mund ta përdorni vetëm si magnet dhe ta "ngjitni" në sipërfaqet metalike. Kamera në kllapë mund të rrotullohet 360 °, duke ju lejuar ta tregoni me lehtësi në një shumëllojshmëri udhëzimesh për të shtëna unike dhe madje edhe selfie kur të dëshironi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790238626
I përdorshëm me:
GoPro Hero 5 Black, GoPro Hero 6 Black, GoPro Hero 7 Black, GoPro Hero 7 Silver, GoPro Hero 7 White, GoPro Hero 8 Black, GoPro HERO (2018), GoPro Max
Kodi:
ATCLP-001
Lansuar:
10. 12. 2019
Lansuar më:
9. 12. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE