Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bosht stabilizues Niceboy 3 GYRO

Kodi i produktit:
196248
EAN:
8594182422443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
Gyro

Si të porosisim në Gjirafa50?

189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë boshtit stabilizues Niceboy 3 Gyro fotografitë dhe incizimet bëhen në kualitetin më të lartë. Operimi i tij zgjat deri në 2 orë, si dhe ka motorë të kualitetit të lartë. Këndi anues shko prej -50 deri në +50 shkallë vertikalisht, ndërsa -160 deri në +160 shkallë në anën vertikale. Përkrah këto lloje kamerash: GoPro, SJCAM, Niceboy dhe shumë të tjera. Ka material alumini dhe është mjaft elegant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594182422443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
Gyro
Lansuar:
5 Gusht 2016
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE