Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kapëse fleksibile Niceboy për kamerë

Kodi i produktit:
186229
EAN:
8594182420623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N120
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Kapëse

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapësja Niceboy ka trup fleksibil që mund të lakohet në pozitën e dëshiruar, si dhe siguron incizime dhe fotografi nga këndet e ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594182420623
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
N120
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lloji i mbajtësit:
Kapëse
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Niceboy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE