Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapëse iOttie për GoPro dhe smartphone, e zezë

Kodi i produktit:
191129
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
2,25
EAN:
852306006022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapësja iOttie mund të vendoset në pozitë vertikale dhe horizontale, varësisht nga këndi që ju përshtatet juve. Është i dizajnuar për motoçikleta dhe biçikleta, me diametër të timonit 21.59-35.56 mm trashësi. Përkrahë këto lloje të smartphone: Iphone 6, 5s, 5c, 4s, Galaxy S6, S6 Edge, S5, S4, ndërsa këto lloje të GoPro: Hero 3, Hero 3+ dhe hero 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
2,25
EAN:
852306006022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HLBKIO102GP
Lansuar:
26 Maj 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë, kamerë (Outdoor)
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE