Kapëse iOttie për GoPro dhe smartphone, e zezë

Kodi i produktit:
191129
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
2,25
EAN:
852306006022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kapësja iOttie mund të vendoset në pozitë vertikale dhe horizontale, varësisht nga këndi që ju përshtatet juve. Është i dizajnuar për motoçikleta dhe biçikleta, me diametër të timonit 21.59-35.56 mm trashësi. Përkrahë këto lloje të smartphone: Iphone 6, 5s, 5c, 4s, Galaxy S6, S6 Edge, S5, S4, ndërsa këto lloje të GoPro: Hero 3, Hero 3+ dhe hero 4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,5
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
2,25
EAN:
852306006022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HLBKIO102GP
Lansuar:
26 Maj 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Celularë, kamerë (Outdoor)
Prodhuesi:
IOttie

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE