Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapëse për kamerë SP

Kodi i produktit:
192473
EAN:
4028017531528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53152
Lansuar:
11 Qershor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP ka gamë të gjerë dhe gjithëpërfshirëse të pajisjeve shtesë, si shembull mbajtëse për kamera, që përdorën në sporte dhe aktivitete të ndryshme. Kjo është pajisje e kualitetit të lartë dhe e qëndrueshme është e krijuar për tu vendosur në biçikletë dhe gjatë kohës që ju e vendosni kamerën kapësja ofron stabilitet dhe qëndrueshmëri ndaj vibrimeve. Kjo mundëson që të keni pamje të shkëlqyer dhe të bëni foto me kamerën që e keni vendosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531528
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53152
Lansuar:
11 Qershor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE