Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës Fetch GoPro për qen

Kodi i produktit:
190121
EAN:
8182790109476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ADOGM-001
Lansuar:
27 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoPro kompania më e njohur për prodhimin e kamerave, që përveç peshës së lehtë të tyre janë shumë të përshtatshme dhe kanë qëndrueshmëri. Gjithashtu, kompani hedh në treg një varg të pajisjeve tjera të kualitetit të lartë. Tani, ky prodhues ka sjell rripa të posaçëm të vendosni kafshës tuaj shtëpiake. Kjo pajisje është e dizajnuar për qen me peshë nga 7-54 kg, aq është madhësia e rripave. Kamera mund të vendoset në gjoks, apo në shpinë të kafshës dhe do të xhiroj pamje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790109476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
ADOGM-001
Lansuar:
27 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për qen
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE