Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës koke për kamerë Forever

Kodi i produktit:
193943
EAN:
5900495402998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM05

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi i thjeshtë Forever HOLDCAM05 i dizajnuar për kamera sportive për tu mbajtur në kokë. Rripa të fortë dhe elastik që janë të përshtatshëm për çdo kokë. Mbajtësi gjithashtu përfshin edhe një pjesë të vogël që është i lidhur për të mbajtur kamerën. Mbajtësi për kokë mund të përdoret për të realizuar foto gjatë ngjitjes, apo notit si dhe sporteve tjera kur duhet të përdorni duart.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495402998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM05
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kokë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE