Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës Madman për GoPro

Kodi i produktit:
189621
EAN:
8594176660646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMWRIST
Lansuar:
22 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi në kyç të dorës do të ju mundësoj incizimin dhe fotografimin nga kënde dhe perspektiva të ndryshme. Mund ta përdorni gjatë aktiviteteve fizike, me qëllim që ti keni duart tuaja të lira. Është e përbërë nga materiali kualitativ në xhaketën spite dhe dorëzat Velcro. Përkrah këto lloje kamerash: GoPro, Isawa, ActionPro, Magicae dhe LAmax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMWRIST
Lansuar:
22 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE