Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës në kokë Madman për GoPro

Kodi i produktit:
189583
EAN:
8594176660127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMHEADSTRAP
Lansuar:
19 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi në kokë Madman është ideal për montimin e kamerës në të, me qëllim që të mos limitohen lëvizjet e juaja. Mbajtësi mund të bashkohen me shumë helmeta. Rripat e mbajtëses janë të kualitetit të lartë. Gjithashtu me të vjen edhe një çantë dore, ku mund të vendoset mbajtësi dhe aksesorët e tjerë. Është i dizajnuar për kamerat GoPro, Isawa, ActionPro, Magicae dhe LAmax.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594176660127
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMHEADSTRAP
Lansuar:
19 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kokë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
MadMan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE