Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për gypa për kamer Forever

Kodi i produktit:
193944
EAN:
5900495398673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM06
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera e përshtatshme Forever HOLCAM06 me mbajtës me dizajn të përshtatshëm për të vendosur kamera sportive në gyp. Me këtë mbajtës ju mund të vendosni kamerën, shembull, në bicikletë dhe xhironi të gjitha përvojat tuaja të paharrueshme. Mbajtësi është i fortë dhe vendoset lehtë në biçikletën tuaj apo në vende tjera sipas nevojës tuaj. Falë bashkimeve të shumta të teknologjive, kamera ka mundësi të shtrirjes në kënde të ndryshme që mundëson të realizoni fotografi të mahnitshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495398673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM06
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë, për motorr, për bori
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Për dorë:
Prodhuesi:
Forever
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE