Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për kamerë Forever HOLDCAM07

Kodi i produktit:
193948
EAN:
5900495398666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM07
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kamerë

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever HOLDCAM07 mbajtësi për kamera sportive. Ky është një mbajtës i fortë, i qëndrueshëm, i lehtë të vendoset dhe i përshtatshëm varësisht nga nevojat tona. Ju mund ta përdorni të realizoni fotografi të mahnitshme gjatë ngjarjeve apo aktiviteteve sportive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495398666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HOLCAM07
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lloji i mbajtësit:
Për kamerë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE