Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për kamerë Remove P1 Cradle

Kodi i produktit:
184067
EAN:
8809430040059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
RMV006
Lansuar:
19 Janar 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerat GoPro përfaqësojnë kamerat e cilësisë së lartë dhe si dhe janë ndër kamerat më të mira të të gjitha kohërave. Mbajtësin Remove P1 Cardle mund ta vendosni kudo, të shikoni nga kamera në kohë reale si dhe ajo funksionon përmes ekranit touchscreen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809430040059
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
RMV006
Lansuar:
19 Janar 2016
Lloji i mbajtësit:
Pajisje trupi për sport
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
REMOVU
Ueb-i i prodhuesit:
Removu.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE