Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për kamerë SP POV Dive Buoy

Kodi i produktit:
167847
EAN:
4028017530057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO, HERO2, HERO3, HERO3+, HERO4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530057

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtës i teleskopit i fortë për kamerë GoPro. SP POV Dive Buoy është kompakt, mabjtës rezistent për të realizuar video dhe imazhe nën ujë. Mbajtësi lehtë mund të marrë foto të paharrueshme në det, gjatë kohës kur e mbani pajisjen juaj në mënyrë të përshtatshme. SP POV Dive Buoy përfshin një doreë të përshtatshme EVA, për kapje të lehtë. Ky mbajtës është i përshtatshëm për kamerat Hero, HERO2, Hero3, Hero3 + dhe Hero4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HERO, HERO2, HERO3, HERO3+, HERO4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530057
Lansuar:
28 Shkurt 2015
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE