Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës SP Clamp Mount

Kodi i produktit:
201969
EAN:
4028017531269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53126
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sp Clamp Mount përdoret për të lidhur çantat mbajtëse në biçikletën tuaj. Ky mbajtës është i thjeshtë dhe shumë i qëndrueshëm. Produkt cilësorë dhe inovativ i SP Connect është zgjidhja e përkryer për këdo që po kërkon mënyrën më të shpejtë dhe më të sigurt për të marrë më të mirën nga telefoni tuaj. Ka dizajn të përkryer. Pajisja është e lehtë për tu instaluar dhe e lehtë për tu përdorur. Pajisja është krijuar për GoPro produktet dhe mundëson rrotullim deri në 360 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531269
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53126
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i mbajtësit:
Për biçikletë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
SP Connect

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE