Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës teleskopi SP POV Pole , 36" , i argjend

Kodi i produktit:
167852
EAN:
4028017530132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530132
Lansuar:
3 Mars 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SP POV Pole është mbajtës i teleskopit i fortë për kamerë GoPro. Kompakt dhe i lehtë të përdoret si dhe në anën tjetër i përkryer për të realizuar video dhe momente të aventurave në jetën tuaj. GoPro kamera mund të lidhet lehtë për mbajtësin dhe nuk ka nevojë për ndonjë pajisje shtesë. Mbajtësi është i përshtatshëm dhe mund të zgjerohet deri në 28.5 deri 92.5 cm si dhe falë dizajnit të mirë dhe peshës së lehtë është shumë lehtë të merret kudo me vete.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017530132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
4028017530132
Lansuar:
3 Mars 2015
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE