Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tripod GoPro 3-Way

Kodi i produktit:
190123
EAN:
818279010954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AFAEM-001
Lansuar:
27 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania GoPro është prodhuesi më i njohur i kamerave, që peshojnë lehtë, janë të lehta të barten dhe kanë qëndrueshmëri të lartë. Gjithashtu kamerat hedhin në treg një varg të pajisjeve shtesë të kualitetit të lartë. Këtu përfshihen edhe pajisje të caktuara të GoPro mbajtësit për tripod. Ky është një mbajtës shumë i përshtatshëm për kamerat GoPro. Mund të përdoret në shumë forma. Shembull si mbajtës i zgjatur krahu apo tripod.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
818279010954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AFAEM-001
Lansuar:
27 Prill 2016
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE