Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse APEI për GoPro

Kodi i produktit:
178112
EAN:
6353460803198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro, GoPro 2, GoPro 3, GoPro 3+, GoPro 4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
OD127S

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grahi biçikletës, shijoni snowboardin tuaj duke i pasur duart e lira, krejt kjo falë mbajtëses së kamerës. Gjatësia e mbajtëses është 35 cm, me diametër të vrimës prej 9.5 cm. Rrotullohet 360 shkallë, gjë që ju mundëson juve të fotografoni dhe incizoni nga të gjitha këndet. Është e dizajnuar për kamerat GoPro 4, 3, 3+, 2, 1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6353460803198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro, GoPro 2, GoPro 3, GoPro 3+, GoPro 4
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
OD127S
Lansuar:
11 Shtator 2015
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
Apei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE